Location : Home > 3 > 3252P-1-504LF
3252P-1-504LF
Share on FacebookShare on Facebook
3252P-1-504LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3252P-1-504LF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3252P-1-504LF TRIMMER 500K OHM 0.75W TH 22240 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3252P-1-504LF 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5581201023F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 60¡ã 1.8V 7mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)