Location : Home > 3 > 3252P-1-102LF
3252P-1-102LF
Share on FacebookShare on Facebook
3252P-1-102LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3252P-1-102LF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3252P-1-102LF TRIMMER 1K OHM 0.75W TH 20000 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3252P-1-102LF 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
3252P-1-102LF originalnew 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6091322130F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow 12V 15mA Round with Domed Top, 6.10mm