Location : Home > 3 > 3214X-2-500E
3214X-2-500E
Share on FacebookShare on Facebook
3214X-2-500E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3214X-2-500E 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3214X-2-500E TRIMMER 50 OHM 0.25W SMD 13680 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3214X-2-500E 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5595701007F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Clear 24¡ã 2.1V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 14" (355.60mm)