Location : Home > 3 > 3214W-2-101E
3214W-2-101E
Share on FacebookShare on Facebook
3214W-2-101E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3214W-2-101E 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3214W-2-101E TRIMMER 100 OHM 0.25W SMD 18999 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3214W-2-101E 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6073132130 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 12V 15mA Round with Flat Top, 6.80mm Solder Lug