Location : Home > 3 > 31G18-2115T3
31G18-2115T3
Share on FacebookShare on Facebook
31G18-2115T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
31G18-2115T3 electronics?components 500 S/N 2014+ Kairong Electronics Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-281695-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1-281695-8 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-281695-8 TE Connectivity 8000 2012+ HEADER HE14 STRAIGHT 18 P EKT Electronics Co., Ltd
1-281695-8 TE Connectivity 8000 2012+ HEADER HE14 STRAIGHT 18 P Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-281695-8 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ CONN HEADER 18POS VERT T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com