Location : Home > 3 > 30KPA96CA-B
30KPA96CA-B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/03-0359/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 100UF 20% 20V AXIAL
M39003/03-0359/TR IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/03-0359/TR NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D107M016LZSS Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 100UF 16V 20% 2917
T95D107M016LZSS IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95D107M016LZSS NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D107M016LZSS Vishay Sprague 1223100 15+ CAP TANT 100UF 16V 20 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAP336M025CCS Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 25V 20% RADIAL
TAP336M025CCS AVX 80,000 2013+ Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volt 33uF 10 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAP336M025CCS N/A 98000 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TAP336M025CCS ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
209-4-28299-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
209-4-28299-1-V SensataTec 95000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
UPG66-25675-10 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
UPG66-25675-10 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UPG66-25675-10 NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IEGBXF6-35405-30-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
GSA75 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE 75AMP 240V AC BS88
13195-656LCR Circuit Protection Fuseholders CLASS H FUSE PANEL
HEJ-PP Circuit Protection Fuseholders FUSE HOLDR CART 480V 60A IN LINE
15600-14-21 Circuit Protection Fuseholders FUSE BLOCK BLADE 30A PANEL MNT