Location : Home > 3 > 30CTQ060STRR
30CTQ060STRR
Share on FacebookShare on Facebook
30CTQ060STRR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30CTQ060STRR DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK 157559 Vishay Semiconductors 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
30CTQ060STRR DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK 242140 Vishay Semiconductors 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
30CTQ060STRR DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK 139910 Vishay Semiconductors NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
30CTQ060STRR DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK 157559 Vishay Semiconductors 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
30CTQ060STRR DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK 8000 Vishay/Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021321-00094D1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00094D1LF Amphenol FCI 147610 2016+ CONN RCPT 94POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00094D1LF Amphenol FCI 288270 2016+ CONN RCPT 94POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-6551-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS TIN
32-6551-10 Aries Electronics 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
32-6551-10 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com