Location : Home > 3 > 30CTQ035S
30CTQ035S
Share on FacebookShare on Facebook
30CTQ035S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30CTQ035S TO-263 10043 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
30CTQ035S DIODE SCHOTTKY 35V 15A D2PAK 578700 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
30CTQ035S D2-PAK 48500 IR 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546518-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole