Location : Home > 3 > 308N100K
308N100K
Share on FacebookShare on Facebook
308N100K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
308N100K originalnew 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
308N100K 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
894-70-039-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
894-70-039-20-001101 Preci-Dip 157090 2016+ CONN HDR 39POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
894-70-039-20-001101 Preci-Dip 299050 2016+ CONN HDR 39POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-156-01-899101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
350-80-156-01-899101 Preci-Dip 147250 2016+ CONN HDR 56POS 0.100 SMD TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-156-01-899101 Preci-Dip 297330 2016+ CONN HDR 56POS 0.100 SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-18-038-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-18-038-10-004101 Preci-Dip 146930 2016+ CONN HDR 38POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-18-038-10-004101 Preci-Dip 298750 2016+ CONN HDR 38POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com