Location : Home > 3 > 3082P-1-502LF
3082P-1-502LF
Share on FacebookShare on Facebook
3082P-1-502LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3082P-1-502LF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3082P-1-502LF TRIMMER 5K OHM 0.3W TH 351841 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3082P-1-502LF 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5595701003F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Clear 24¡ã 2.1V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)