Location : Home > 3 > 3059P-1-203MLF
3059P-1-203MLF
Share on FacebookShare on Facebook
3059P-1-203MLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3059P-1-203MLF 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
3059P-1-203MLF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3059P-1-203MLF TRIMMER 20K OHM 1W TH 23010 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-2NV-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W