Location : Home > 3 > 3059P-1-104MLF
3059P-1-104MLF
Share on FacebookShare on Facebook
3059P-1-104MLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3059P-1-104MLF originalnew 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3059P-1-104MLF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3059P-1-104MLF TRIMMER 100K OHM 1W TH 25630 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3059P-1-104MLF 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLSR50 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 0.5 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 150W Solder Lug