Location : Home > 3 > 3036W4PCM99A10X
3036W4PCM99A10X
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A-2004-1-2-N Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
D38999/24WH35AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 100 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
LJT01RE17-8P Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 8C 8#16 PIN RECP
GTC06AF28-21SZ-A24-C36 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 37C 37#16 (20-24) SKT PLUG
BACC63BP22H39PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
DTS26F13-4SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
0022287022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1775442001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775442001 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775442001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 90 23POS SN TPC Global Service Co.Ltd.
1775442001 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-87456-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
2-87456-7 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-87456-7 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68691-214HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68691-214HLF Amphenol FCI 157160 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68691-214HLF Amphenol FCI 279150 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68691-214HLF IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-770602-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 27 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.100" (2.54mm)
0380021733 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER 10MM 3 CIRCUIT
3036754 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories END COVER ORANGE
3036754 Phoenix Contact 146960 2016+ END COVER ORANGE Unitronix Electronics Limited
3036754 Phoenix Contact 287930 2016+ END COVER ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
278B27-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERM BLOCK COVER
278B27-6 Curtis Industries 147260 2016+ TERM BLOCK COVER Unitronix Electronics Limited
278B27-6 Curtis Industries 288530 2016+ TERM BLOCK COVER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5146139-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-1571586-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
2-1571586-4 TE Connectivity AMP Connectors 278010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1571586-4 TEConnecti 300 N-STAR INTL ELECTRONICS LIMITED
0545482170 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 21 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle