Location : Home > 3 > 3007W2SAM99A20X
3007W2SAM99A20X
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108B20-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 13C 13#16 SKT PLUG
TV06RL-13-35BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 22C 22#22D SKT PLUG
241A11820X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25P M SC FILT 830PF 4-40
MS3102A22-20P Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
TVP00RW-25-61SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
76341-320 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole
1-215309-6 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole