Location : Home > 3 > 30-600-LPI
30-600-LPI
Share on FacebookShare on Facebook
30-600-LPI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
30-600-LPI originalnew 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06035A100C4T2A Capacitors Ceramic Capacitors 10pF ¡À0.25pF 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
06035A100C4T2A AVX 1516200 15+ CAP CER 10PF 50V NP0 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06035A100C4T2A AVX 881200 1525+ CAP CER 10PF 50V NP0 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
06035A100C4T2A IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
12065C183JAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 0.018¦ÌF ¡À5% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
12065C183JAT2A AVX 1437800 15+ CAP CER 0.018UF 50V 5 X7R 1206 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12065C183JAT2A IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
12065C183JAT2A STOCK 46240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CC0603JRNPOYBN270 Capacitors Ceramic Capacitors 27pF ¡À5% 250V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
CC0603JRNPOYBN270 YAGEO 80000 2011+ 0603(1608) PRET co., ltd.
CC0603JRNPOYBN270 YAGEO 360000 N/A N/A Hongkong Inductors Limited
VJ1808A271JBAAT4X Capacitors Ceramic Capacitors 270pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1808 (4520 Metric) 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm)
VJ1808A271JBAAT4X NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VJ1808A271JBAAT4X Vishay Vitramon 1223400 15+ CAP CER 270PF 50V 5 NP0 1808 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VJ1808A271JBAAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2016+ CAP CER 270PF 5 50V NP0 1808 ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1528118-6 Tools Crimpers, Applicators, Presses HD INDL NON-AMP APPLI
1528118-6 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AV4624 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 500MA
AV4624 IC 67472 2018+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7914G-1-032 Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
7914G-1-032 BOURNS 1550000 14+ 4 mm SMD & Through-hole Sealed Key Switch Philchip Electronics Co.,Ltd.
7914G-1-032 BOURNS 19290 15+ SMD Ameyic Electronics Corp.
7914G-1-032 BOURNS 53174 2014+ SMD ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
7201SH3Z3QE Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
7201SH3Z3QE C&K Components 17790 1525+ TOGGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7201SH3Z3QE C&K Components 17790 1525+ TOGGLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7201SH3Z3QE C&K Components 57669 15+ TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-5-4936 Tapes, Adhesives Tape TAPE VHB ACRYLIC FOAM 1" X 5YD
1-5-4936 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B-60-2 Test and Measurement Test Leads - Banana, Meter Interface 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single, Stackable To Banana Plug, Single, Stackable Patch Cord 5000VDC (5kV)