Location : Home > 2 > 2EZ6.8D10/TR12
2EZ6.8D10/TR12
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4758A-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 1.3W DO41
VLZ10A-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.36V 500MW SOD80
VLZ10A-GS18 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VLZ10A-GS18 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LP202105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
LP202105 Eaton 147660 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
LP202105 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP202105 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBRH20040RL Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE MODULE 40V 200A D-67
MBRH20040RL IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRH20040RL NEW 75250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW11A00000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW11A00000J0G Amphenol FCI 157280 2016+ 750 TB SPR PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW11A00000J0G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW11A00000J0G NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34173 Original 38666 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
34173 Semiconductor 20455 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
34173 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 10-12 AWG #3/8 P-GRIP EKT Electronics Co., Ltd
1798500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1798500000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1798500000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1798500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN BLOCK TERM 2POS 90 BK EKT Electronics Co., Ltd
1847220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1847220 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1847220 Weidmuller 157210 2016+ SLZF 5.08/18/180F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
912394 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Through Hole
912394 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
912394 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
912394 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLK PCB 10 1&5 OPEN 7POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com