Location : Home > 2 > 2EZ3.6D5DO41E3
2EZ3.6D5DO41E3
Share on FacebookShare on Facebook
2EZ3.6D5DO41E3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2EZ3.6D5DO41E3 DIODE ZENER 3.6V 2W DO-41 241500 Microsemi 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
2EZ3.6D5DO41E3 DIODE ZENER 3.6V 2W DO-41 686600 Microsemi 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2EZ3.6D5DO41E3 DIODE ZENER 3.6V 2W DO-41 686600 Microsemi 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-046-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
430115-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430115-12-0 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38513-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38513-09-0 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38513-09-0 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3044775 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Gray 10-26 AWG
3044775 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3044775 Phoenix Contact 147760 2016+ CONN TERM BLK DISC 10-26AWG GRAY Unitronix Electronics Limited
1765463 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765463 Phoenix Contact 147840 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1765463 Phoenix Contact 298150 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3210-14-001-12-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
3210-14-001-12-99 CNC Tech 147220 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 14 POS Unitronix Electronics Limited
3210-14-001-12-99 CNC Tech 278690 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 14 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546939-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate