Location : Home > 2 > 2EZ27D5-TP
2EZ27D5-TP
Share on FacebookShare on Facebook
2EZ27D5-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2EZ27D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 27V DO-41 139500 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
2EZ27D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 27V DO-41 261880 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
2EZ27D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 27V DO-41 139500 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
2EZ27D5-TP Zener Diodes 2W 18.5mA 27V 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd