Location : Home > 2 > 2EZ27D5-TP
2EZ27D5-TP
Share on FacebookShare on Facebook
2EZ27D5-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2EZ27D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 27V DO-41 139500 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
2EZ27D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 27V DO-41 261880 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
2EZ27D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 27V DO-41 139500 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
2EZ27D5-TP Zener Diodes 2W 18.5mA 27V 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-3501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3501-31 Aries Electronics 157240 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3501-31 Aries Electronics 279130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3501-31 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0398611406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1641570000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641570000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641570000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 36POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1641570000 Weidmuller 156950 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited