Location : Home > 2 > 2EZ18D5-TP
2EZ18D5-TP
Share on FacebookShare on Facebook
2EZ18D5-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2EZ18D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 18V DO-41 140090 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
2EZ18D5-TP Zener Diodes 18V 100mA 10Ohms 80,000 Micro Commercial Components (M 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2EZ18D5-TP Zener Diodes 18V 100mA 10Ohms 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd