Location : Home > 2 > 2EZ18D10/TR12
2EZ18D10/TR12
Share on FacebookShare on Facebook
2EZ18D10/TR12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZV85-C39,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 1.3W DO41
BZV85-C39,133 NXP Semiconductors 8000 2012+ DIODE VREG 39V 1.3W DO-41 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZV85-C39,133 Philips Semiconducto 21000 10+ 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
BZV85-C39,133 TW 10000 2012+ IC diodes WLParts Electronics ltd
UH3D-E3/9AT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
UH3D-E3/9AT IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UH3D-E3/9AT NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UH3D-E3/9AT VISHAY 99000 16+ DO-214AB(SMC) Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
RGP10GE-E3/53 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SW 1A 400V 150NS DO204AL
RGP10GE-E3/53 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RGP10GE-E3/53 NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RGP10GE-E3/53 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Diodes - General Purpose Power Switching 1.0A 400 Volt 150ns EKT Electronics Co., Ltd
CMSH1-60M TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 1A SMA
CMSH1-60M TR13 79845 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
CMSH1-60M TR13 Central 13285 16+ SMA SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMSH1-60M TR13 Central 99800 2011+PB SMA WLParts Electronics ltd
CMSH1-60M TR13 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK50402230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50402230J0G Amphenol FCI 157200 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50402230J0G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50402230J0G NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775010-2 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B Receptacle Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
1775010-2 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775010-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1775010-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT USB R/A SMD WHITE 30AU EKT Electronics Co., Ltd
VM04350000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM04350000J0G Amphenol FCI 147150 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VM04350000J0G IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM04350000J0G NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
691312710002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1546931-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546931-4 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546931-4 Electronics 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1546931-4 TE Connectivity AMP Connectors 287870 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395943018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole