Location : Home > 2 > 2EZ15D5-TP
2EZ15D5-TP
Share on FacebookShare on Facebook
2EZ15D5-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2EZ15D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 15V DO-41 139900 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
2EZ15D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 15V DO-41 262280 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
2EZ15D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 15V DO-41 139900 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
2EZ15D5-TP Zener Diodes 15V 122mA 7Ohms 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd