Location : Home > 2 > 2EZ12D10/TR12
2EZ12D10/TR12
Share on FacebookShare on Facebook
2EZ12D10/TR12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ51DE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 2W DO204AL
MMSZ5249B-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 500MW SOD123
MMSZ5249B-G3-08 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5249B-G3-08 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IXTL2X240N055T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 55V 140A ISOPLUS I5
IXTL2X240N055T 8965 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IXTL2X240N055T IXYS 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IXTL2X240N055T IXYS 9090 12+ ISOPLUSi5-Pak? SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
IXTL2X240N055T IXYS 8000 2015+ MOSFET N-CH 55V 140A ISOPLUS I5 enkaite Electronics Co., Ltd
EMH2604-TL-H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V 4A/3A EMH8
EMH2604-TL-H 18650 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
EMH2604-TL-H IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EMH2604-TL-H ON Semiconductor 242430 1538+ MOSFET N/P-CH 20V 4A EMH8 Alphatek Technology Limited
AUIRLR3114Z Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 42A DPAK
AUIRLR3114Z IR 10000 2022+ TO252 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AUIRLR3114Z 10000 2022+ TO-252 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOT8N60 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 8A TO-220
AOT8N60 AO 10000 2022+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOT8N60 AO/??? 77000 2020+ TO-220 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AOT8N60 ALPHA&OMEG 10000 2022+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
325215-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431610-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431610-03-0 IC 59720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK40104230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK40104230J0G Amphenol FCI 157160 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK40104230J0G IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK40104230J0G NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK063250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
OSTVK063250 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVK063250 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK063250 On Shore Technology Inc. 147140 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS 45DEG 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1988189 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
1988189 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1988189 Phoenix Contact 157220 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1988189 Phoenix Contact 298250 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282851-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-282851-2 IC 36370 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-282851-2 STOCK 46920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-282851-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK 12POS TOP ENT 5.08MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
14010613102000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Surface Mount
1047-3-17-01-30-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit, Knurled