Location : Home > 2 > 2EZ11D5-TP
2EZ11D5-TP
Share on FacebookShare on Facebook
2EZ11D5-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2EZ11D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 11V DO-41 140060 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
2EZ11D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 11V DO-41 140060 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
2EZ11D5-TP DIODE ZENER GPP 2W 11V DO-41 242290 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
2EZ11D5-TP Zener Diodes 11V 166mA 4Ohms 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387507326 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate