Location : Home > 2 > 2ED020I12F2XUMA1
2ED020I12F2XUMA1
Share on FacebookShare on Facebook
2ED020I12F2XUMA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2ED020I12F2XUMA1 PG-DSO-36-38 5074 Infineon Stock E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70098-1865 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
ICS9250BF-27 Electronics 27891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ICS9250BF-27 Electronics 27891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ICS9250BF-27 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
44512-0670 Industrial Controls, Meters Accessories 10M CABLE 7-PIN FEMALE MINI DC
CY8C3666AXA-052 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers 8051 PSOC? 3 CY8C36xx Microcontroller IC 8-Bit 67MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
5CSXFC5C6U23I7N Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Cyclone? V SX FPGA - 85K Logic Elements 64KB 800MHz 672-UBGA (23x23)
PIC32MZ2048ECG144T-I/PH Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? microAptiv? PIC? 32MZ Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 2MB (2M x 8) FLASH 144-TQFP (16x16)
DS3486MX TI 15000 NEW+ N/A Sin Source Ltd.
DS3486MX TI 15365 NEW+ N/A Believe Tech. Co., Ltd.( Taiwan)
DS3486MX TI 15365 NEW+ N/A Morechip Enterprise Co., Ltd.
LTC6820IMS#TRPBF IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LTC6820IMS#TRPBF NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
92909-121HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
92909-121HLF Amphenol FCI 147220 2016+ HEADER BERGSTIK R/A Unitronix Electronics Limited
92909-121HLF IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCV1397BDR2G Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Half-Bridge Topology 60kHz ~ 500kHz 16-SOIC
77313-102-54LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 54 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-102-54LF Amphenol FCI 157770 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
77313-102-54LF Amphenol FCI 277350 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A3E-44D-2R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 44 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold
A3E-44D-2R HIROSE 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
A3E-44D-2R Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
A3E-44D-2R Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
A3E-44D-2R Hirose Electric Co Ltd 147890 2016+ CONN SOCKET IDC 44POS 2MM Unitronix Electronics Limited
78923-110HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
78923-110HLF Amphenol FCI 147720 2016+ HEADER BERGSTIK R/A Unitronix Electronics Limited
78923-110HLF IC 59750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
67273-043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 86 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
67273-043 Amphenol FCI 157220 2016+ VERTICAL GUIDE PIN SLOTT HDR Unitronix Electronics Limited
1-794633-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin-Lead
1-794633-2 TE Connectivity AMP Connectors 157110 2016+ CONN HEADER 12POS DUAL TIN SMD Unitronix Electronics Limited
1-794633-2 TE Connectivity AMP Connectors 277570 2016+ CONN HEADER 12POS DUAL TIN SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794633-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-794633-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS DUAL TIN SMD TPC Global Service Co.Ltd.
1-644457-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
1-644457-0 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-644457-0 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ CONN HEADER RT/A 10POS .100 TIN Unitronix Electronics Limited