Location : Home > 2 > 278A10-13
278A10-13
Share on FacebookShare on Facebook
278A10-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
278A10-13 MARKING STRIPS 157590 Curtis Industries 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XM2C-1542-132L Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
TVS07RF-25-43HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
FH12-11S-1SH Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 11 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
KJA6T25F61PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
T38052-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38052-25-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38052-25-0 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98414-S06-04LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
98414-S06-04LF Amphenol FCI 157190 2016+ CONN HEADER STRT Unitronix Electronics Limited
98414-S06-04LF IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0808671:0431 IC 57290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
470-10-224-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET 2.54MM
470-10-224-00-001101 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
470-10-224-00-001101 Preci-Dip 147220 2016+ HEADER TURRET 2.54MM Unitronix Electronics Limited
470-10-224-00-001101 Preci-Dip 278190 2016+ HEADER TURRET 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRPC017SBBN-M71RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PRPC017SBBN-M71RC IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRPC017SBBN-M71RC NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRPC017SBBN-M71RC Sullins Connector Solutions 157620 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 17POS Unitronix Electronics Limited
3-534206-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-534206-0 Semiconductor 19475 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3-534206-0 TE Connectivity AMP Connectors 299090 2016+ CONN RECEPT 60POS .100 VERT DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026622130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
T38035-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38035-05-0 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38035-05-0 NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-87-115-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
110-43-640-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD