Location : Home > 2 > 262XR254B
262XR254B
Share on FacebookShare on Facebook
262XR254B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
262XR254B standard package with RoHS 46570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
262XR254B 785241 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
141A10819X Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
141A10819X Conec 157490 2016+ HDR 60POS 2 9MM R/A SHT LATCH Unitronix Electronics Limited
141A10819X Conec 288170 2016+ HDR 60POS 2 9MM R/A SHT LATCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com