Location : Home > 2 > 25ZL470MEFCT810X16
25ZL470MEFCT810X16
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SPCX331M02R Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
SPCX331M02R Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Organic Polymer Capacitors 330uF 2Volts EKT Electronics Co., Ltd
SPCX331M02R Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Organic Polymer Capacitors 330uF 2Volts SIMEN Electronics Co.,Ltd
TCG101T350N2C Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 350V AXIAL
TCG101T350N2C Cornell Dubilier Electronics ( 1511100 2015+ CAP ALUM 100UF 350V AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCG101T350N2C Cornell Dubilier Electronics ( 78730 2015+ CAP ALUM 100UF 350V AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCG101T350N2C NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TC2530 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3000UF 25V AXIAL
TC2530 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3000uF 25Volts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TC2530 Cornell Dubilier Electronics ( 1516800 2015+ CAP ALUM 3000UF 25V AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com