Location : Home > 2 > 258GXZSJD80E
258GXZSJD80E
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-2936/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.33UF 10% 100V AXIAL
M39003/01-2936/HSD IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2936/HSD NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
173D107X9015Y Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 100UF 15V 10% AXIAL
173D107X9015Y Vishay 32199 12+ CAP TANT 100UF 15V 10 AXIAL SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
173D107X9015Y Vishay Sprague 1527500 15+ CAP TANT 100UF 15V 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
173D107X9015Y Vishay Sprague 882200 1525+ CAP TANT 100UF 15V 10 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IEGH6666-35560-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
IEGH6666-35560-1-V IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IEGH6666-35560-1-V NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LELBX11-36278-30-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
9124423500 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRMMAG 9A 250VAC 80VDC
9912010003 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 100MA 480VAC 65VDC