Location : Home > 2 > 2520-60K2UB
2520-60K2UB
Share on FacebookShare on Facebook
2520-60K2UB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2520-60K2UB CONN HEADER 20POS STR GOLD T/H 278690 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2520-60K2UB 2015+ 8000 3M 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
2520-60K2UB CONN HEADER 20POS STR GOLD T/H 8000 3M 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DK571 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DK571 NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
17305005 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 20 ~ 60VAC, 12 ~ 48VDC Panel Mount