Location : Home > 2 > 2500R-52H
2500R-52H
Share on FacebookShare on Facebook
2500R-52H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2500R-52H standard package with RoHS 46350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-18C-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
PMBF170,215 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 300MA SOT-23
PMBF170,215 37696 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SS21V-R130066 Filters Common Mode Chokes 6.6mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.3A DCR 350 mOhm
SS21V-R130066 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS21V-R130066 NEC-TOKIN 24450 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
SS21V-R130066 NEC-TOKIN 6788 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
SS21V-R130066 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52F188-003-A Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 3 Channel C = 2500pF ~ 5200pF 20A Barrier Block, 3 Position
ATS-01F-119-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT
ATS-05C-201-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
ATS-15E-43-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-06B-170-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-01D-08-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
10ER66 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI 10A SCREW
10ER66 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2461-002-X7V0-102MLF Filters Feed Through Capacitors 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing
742792701 Filters Ferrite Beads and Chips 10 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 500mA 1 Lines 50 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC