Location : Home > 2 > 2500R-18F
2500R-18F
Share on FacebookShare on Facebook
2500R-18F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2500R-18F standard package with RoHS 46980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M254035V Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 40A 1200V SCR BRDG
M254035V 45455 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
M254035V 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M254035V N/A 7320 2013 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-08E-65-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766
DMP2008UFG-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 14A POWERDI
DMP2008UFG-7 Diodes Inc 139630 NEW RoHS MOSF P CH 20V 12A POWERDI3333-8 FindCores Electronics Inc.
DMP2008UFG-7 Diodes Inc 157279 15+ MOSF P CH 20V 12A POWERDI3333-8 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DMP2008UFG-7 Diodes Inc 583300 1525+ MOSF P CH 20V 12A POWERDI3333-8 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DMP2008UFG-7 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TF6035T-102Y20R0-01 Filters Common Mode Chokes 3 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 8 Ohm
TF6035T-102Y20R0-01 495875 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TF6035T-102Y20R0-01 495875 13+ fenyang electronics co.,ltd
TF6035T-102Y20R0-01 495875 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
7448050530 Filters Common Mode Chokes 30mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 5A DCR 46 mOhm
7448050530 Wurth 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
7448640398 Filters Common Mode Chokes 3.3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 250 mOhm (Typ)