Location : Home > 2 > 2500R-10F
2500R-10F
Share on FacebookShare on Facebook
2500R-10F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2500R-10F standard package with RoHS 46270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-03E-209-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT
ATS-14D-206-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
IPI020N06N Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 29A TO262-3
IPI020N06N IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPI020N06N Infineon Technologies 139660 NEW RoHS MOSF N CH 60V 29A TO262-3 FindCores Electronics Inc.
IPI020N06N Infineon Technologies 157309 15+ MOSF N CH 60V 29A TO262-3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IPI020N06N Infineon Technologies 700200 1525+ MOSF N CH 60V 29A TO262-3 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CC2824J502R-00 Filters Common Mode Chokes 5¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 400 Ohm @ 500MHz 1.2A DCR 130 mOhm
CC2824J502R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
CC2824J502R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
CC2824J502R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ CHOKE CAN-BUS 5.0UH 1200MA Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CC2824J502R-00 Laird-Signal Integrity Product 8000 2015+ CHOKE CAN-BUS 5.0UH 1200MA enkaite Electronics Co., Ltd
7448051804 Filters Common Mode Chokes 4.5mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 18A DCR 4.2 mOhm