Location : Home > 2 > 24LC08B-I/SN
24LC08B-I/SN
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 24LC08B-I/SN distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
24LC08B-I/SN SOP 2394 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
24LC08B-I/SN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
24LC08B-I/SN S/N 5000 MIC 17+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
24LC08B-I/SN 40 MIC 1117+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
24LC08B-I/SN SOP8 48500 MICROCHI 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
24LC08B-I/SN SOP 15000 N/A 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
24LC08B-I/SN SOP8 10300 MICROCHZP 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
24LC08B-I/SN standard package with RoHS 46240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
24LC08B-I/SN IC EEPROM 8KBIT 400KHZ 8SOIC 42455 Microchip 1525+ new in stock Alphatek Technology Limited
24LC08B-I/SN 16+ 6922 MICROCHIP 16+ New & Original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76KC-0016CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
74AVC1T1022DPJ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
43815-1010 Industrial Controls, Meters Controllers - Machine Safety Machine Safety Controller Safety Mat 100 ~ 240VAC, 24VDC Supply Chassis Mount