Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HM2ZA505 Uncategorized Miscellaneous MPAC HDR KIT
HM2ZA505 FCI 157459 2015+ MPAC HDR KIT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HM2ZA505 FCI 88170 2015+ MPAC HDR KIT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HM2ZA505 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1141130000 Uncategorized Miscellaneous SL 7.62HP/06/180LF 3.2 SN BK
1141130000 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BC2-08TF Uncategorized Miscellaneous TOP COVER-MFGR
BC2-08TF IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BC2-08TF NEW 77810 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
BC2-08TF NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0853850301 Uncategorized Miscellaneous TERM MAXI-T FEM.
7150013LF Uncategorized Miscellaneous BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT
7150013LF FCI 139800 NEW RoHS BERGSTIK II .100 SR STRAIGHT FindCores Electronics Inc.
7150013LF FCI 88950 2015+ BERGSTIK II .100 SR STRAIGHT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1773439-8 Uncategorized Miscellaneous P350 PIN INSERTION MACHINE
6-1773439-8 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1654261-5 Uncategorized Miscellaneous Z-PACK SLIM UHD
FRCIR08LF-24A-25SX-F80-VO Uncategorized Miscellaneous IR 25C 25#16 SKT PLUG RTANG
FRCIR08LF-24A-25SX-F80-VO NEW 78690 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FRCIR030-32A-25PXF80T240VO Uncategorized Miscellaneous CIR 25C 25#12 PIN RECP WALL
DCMY21WA4PA191K87 Uncategorized Miscellaneous COMBO 21WA4 M SOD G30 TIN
DCMY21WA4PA191K87 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DCMY21WA4PA191K87 NEW 99050 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DCMY21WA4PA191K87 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CIR020R-14SA-7P-F80-VO Uncategorized Miscellaneous CIR 7C 7#16 PIN RECP
CIR020R-14SA-7P-F80-VO NEW 87650 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
2403C SL005 Cables, Wires Multiple Conductor Cables 3 Conductor Multi-Conductor Cable Slate 22 AWG Foil 100.0' (30.5m)
2403C SL005 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1-1002785-1 Sensors, Transducers Motion Sensors - Vibration SENSOR VIBRATION
744042001 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 30 mOhm Max 1919 (4848 Metric)
744042001 IC 36250 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
744042001 STOCK 46410 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744042001 Wurth 48050 1525+ INDUCTOR POWER 1.8UH 2.35A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744042001 Wurth 57799 2015+ INDUCTOR POWER 1.8UH 2.35A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com