Location : Home > 2 > 2308-3DCGI8
2308-3DCGI8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75LC-0096CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
93732AFLFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK BUF DDR 340MHZ 1CIRC
93732AFLFT IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
93732AFLFT IDT 2500 Öêʽ»áÉçBOUKA CO.,LTD
99776610 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Totalizer 230VAC Panel Mount
99776610 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70220-1481 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT UMQ-4136-A
70220-1481 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DS1100LU-40/T&R Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 40ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
DS1100LU-40/T&R ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XCV300E-6FG256I originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XCV300E-6FG256I XILINX 1000 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
M4A3-32/32-7VC48 LATTICE 10190 14-15+ TQFP48 Nego IC Co.Doris@negoic.com
M4A3-32/32-7VC48 n/a 8110 16+ QFP-48 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IH5352IWE Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IH5352IWE N/A 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IH5352IWE N/A 83000 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MB89635RPF-G-1486 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89630R Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (16K x 8) Mask ROM 64-PQFP (20x14)
EFM8BB10F8I-A-SOIC16 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CIP-51 8051 Automotive, AEC-Q100, Busy Bee Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 8KB (8K x 8) FLASH 16-SOIC
EFM8BB10F8I-A-SOIC16 Silicon 6179 16-SOIC E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
GS6151-INTE3 Integrated Circuits (ICs) Linear - Video Processing IC RECLOCKER 6G UHD-SDI 32QFN
IS42SM32200M-6BLI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 64MBIT 90BGA
CAV24M01WE-GT3 Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 1MBIT 400KHZ
70V27L20PFGI IDT 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
70V27L20PFGI IDT 30,000 2102+ RAM Miscellaneous 32Kx16 3.3V DUAL- PORT RAM EKT Electronics Co., Ltd
70V27L20PFGI IDT 30,000 2102+ RAM Miscellaneous 32Kx16 3.3V DUAL- PORT RAM SIMEN Electronics Co.,Ltd
3210-40-001-11-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
3210-40-001-11-00 CNC Tech 157060 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 40 POS Unitronix Electronics Limited
3210-40-001-11-00 CNC Tech 278590 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 40 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com