Location : Home > 2 > 2225PC105KAT1A
2225PC105KAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
2225PC105KAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2225PC105KAT1A SMD2225 10990 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
2225PC105KAT1A CAP CERM 1.0UF 250V X7R 2225 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2225PC105KAT1A CAP CER 1UF 250V 10 X7R 2225 583200 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2225PC105KAT1A CAP CER 1UF 250V 10 X7R 2225 1212200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2225PC105KAT1A 15+ 20000 AVX 15+ New parts and Stock On Hand Futune Electronics Co.Limitd
2225PC105KAT1A 2015+ 20000 AVX 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd