Location : Home > 2 > 2225CC104KAT1A
2225CC104KAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
2225CC104KAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2225CC104KAT1A CAP CER 0.1UF 630V 10 X7R 2225 794900 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
2225CC104KAT1A CAP CER 0.1UF 630V 10 X7R 2225 1535400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MT1D-Q Cables, Wires - Management Markers TAG MRKR METAL CIRCLE 1"