Location : Home > 2 > 220CMQ030
220CMQ030
Share on FacebookShare on Facebook
220CMQ030 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
220CMQ030 785241 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
220CMQ030 15+ 2500 IR 15+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
220CMQ030 module 7320 N/A 2013 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
220CMQ030 DIODE SCHOTTKY 30V 110A TO-244AB 1215 Vishay Semiconductor Opto Divi 15+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
220CMQ030 Original&New 15000 N/A 2011+Rohs Pb-free&Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
953466-6602-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
40-6823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-6823-90C Aries Electronics 147070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-6823-90C Aries Electronics 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6823-90C IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40-6823-90C STOCK 63520 10+ 8 Star Electronics
801-87-030-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-030-10-003101 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-030-10-003101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1487360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1487360000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1487360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN S-RELIEF BLAT 10 B OR TPC Global Service Co.Ltd.
1487360000 Weidmuller 147660 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
812-22-011-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 11 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-011-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-011-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 11POS SNGL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-011-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 11POS SNGL .350 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-011-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 11POS SNGL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
432610-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws