Location : Home > 2 > 2200HT-271-V
2200HT-271-V
Share on FacebookShare on Facebook
2200HT-271-V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2200HT-271-V INDUCTOR TOROID 270UH 15 VERT 46450 Bourns 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
2200HT-271-V INDUCTOR TOROID 270UH 15 VERT 46450 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
2200HT-271-V INDUCTOR TOROID 270UH 15 VERT 16660 JW Miller A Bourns Company 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BD135 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 45V 1.5A TO225AA