Location : Home > 2 > 2200HT-121-H
2200HT-121-H
Share on FacebookShare on Facebook
2200HT-121-H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2200HT-121-H INDUCTOR TOROID 120UH 15 HORIZ 47210 Bourns 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
2200HT-121-H INDUCTOR TOROID 120UH 15 HORIZ 47210 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
2200HT-121-H INDUCTOR TOROID 120UH 15 HORIZ 47210 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MRF587 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 17A 200MA 244A-01