Location : Home > 2 > 2195QAX5-28V
2195QAX5-28V
Share on FacebookShare on Facebook
2195QAX5-28V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2195QAX5-28V LED IND LIGHT GRN 28V QC PNL MT 16000 Visual Communications Company n/a n/a Hongkong Inductors Limited
2195QAX5-28V LEDINDLIGHTGRN28VQCPNLMT 16000 VisualComm 2017+ 7days K.D.H. Group (Asia) Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-641127-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-641127-4 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5-641127-4 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-641127-4 TE Connectivity AMP Connectors 157660 2016+ CONN HEADER 24POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
5-641127-4 TE Connectivity AMP Connectors 287870 2016+ CONN HEADER 24POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com