Location : Home > 2 > 2195QAX4-12V
2195QAX4-12V
Share on FacebookShare on Facebook
2195QAX4-12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2195QAX4-12V LED IND LIGHT WHT 12V QC PNL MT 24000 Visual Communications Company n/a n/a Hongkong Inductors Limited
2195QAX4-12V LEDINDLIGHTWHT12VQCPNLMT 24000 VisualComm 2017+ 7days K.D.H. Group (Asia) Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
351-10-126-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-126-00-004101 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-126-00-004101 Preci-Dip 147750 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-126-00-004101 Preci-Dip 297970 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com