Location : Home > 2 > 2195QAX1-28V
2195QAX1-28V
Share on FacebookShare on Facebook
2195QAX1-28V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2195QAX1-28V LED IND LIGHT RED 28V QC PNL MT 13000 Visual Communications Company n/a n/a Hongkong Inductors Limited
2195QAX1-28V LEDINDLIGHTRED28VQCPNLMT 13000 VisualComm 2017+ 7days K.D.H. Group (Asia) Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-103240-0-32 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103240-0-32 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103240-0-32 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 64POS STR EKT Electronics Co., Ltd
4-103240-0-32 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 64POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-103240-0-32 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 64POS STR TPC Global Service Co.Ltd.
5-641124-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-641124-0 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5-641124-0 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-641124-0 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ CONN HEADER 20POS VERT .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
5-641124-0 TE Connectivity AMP Connectors 298550 2016+ CONN HEADER 20POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103186-0-18 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103186-0-18 TE Connectivity AMP Connectors 147200 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 36POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103186-0-18 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 36POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com