Location : Home > 2 > 2191UX5-12V
2191UX5-12V
Share on FacebookShare on Facebook
2191UX5-12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2191UX5-12V LED IND LIGHT 12V GREEN 11000 Visual Communications Company n/a n/a Hongkong Inductors Limited
2191UX5-12V LEDINDLIGHT12VGREEN 11000 VisualComm 2017+ 7days K.D.H. Group (Asia) Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-80-044-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-044-30-001101 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-044-30-001101 Preci-Dip 157030 2016+ CONN HDR 44POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-044-30-001101 Preci-Dip 287950 2016+ CONN HDR 44POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com