Location : Home > 2 > 20SVP150M
20SVP150M
Share on FacebookShare on Facebook
20SVP150M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20SVP150M standard package with RoHS 46620 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SE12P-TR8 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SLEEVE EXPAND GRY 0.13"(3.2MM)
SE12P-TR8 S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
115058-14 Capacitors Accessories BRACKET FOR 2.5" DIA CAP
115058-14 Cornell Dubilier Electronics ( 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
EMLA100ADA101MF61G Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
EMLA100ADA101MF61G NIPPON 827600 16+ NCC Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UUA1A331MNL1GS Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
UUA1A331MNL1GS 38796 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
UUA1A331MNL1GS IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UUA1A331MNL1GS Nichicon 1239000 2015+ CAP ALUM 330UF 20 10V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
865060553007 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 150 UF 20% 35 V