Location : Home > 2 > 20J17K5E
20J17K5E
Share on FacebookShare on Facebook
20J17K5E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20J17K5E RES 17.5K OHM 10W 5 AXIAL 579800 Ohmite Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
20J17K5E RES 17.5K OHM 10W 5 AXIAL 1236400 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
20J17K5E RES 17.5K OHM 10W 5 AXIAL 495900 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
20J17K5E RES 17.5K OHM 10W 5 AXIAL 601100 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
20J17K5E RES 17.5K OHM 10W 5 AXIAL 1236400 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768141271G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC
768141271G CTS Resistor Products 775500 2015+ RES ARRAY 270 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768141271G CTS Resistor Products 775500 2015+ RES ARRAY 270 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com