Location : Home > 2 > 20CTQ150
20CTQ150
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 20CTQ150 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
20CTQ150 IR TO-220 3300 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
20CTQ150-1 IR 350 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
20CTQ150PBF VISHAY TO-220 89 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
20CTQ150S IR TO263 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
20CTQ150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20CTQ150 TO-220AB 45000 APT(MICROS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20CTQ150 TO-220 18000 IR 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
20CTQ150 DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO-220AB 783100 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387506605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1546685-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2-1546685-3 IC 56780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2101-3-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.135" (3.43mm) Silver
2101-3-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298730 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.43MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com