207489-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1650213-3 Uncategorized Miscellaneous 707-0169-02109=CONTACT,PIN,#20
1650213-3 IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-21118-2 Uncategorized Miscellaneous PIN,SLOTTED SPRING
44A1123-20-0/9-9 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BK/ATL-7-1/2 Uncategorized Miscellaneous BULK MICRO III BLADEFUSE
1650141-1 Uncategorized Miscellaneous 701-0117-02107=CONTACT,PIN,#8
1650141-1 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FRCIR06F-36-7SW-F80 Uncategorized Miscellaneous CIR 47C 7#12 40#16 SKT PLUG
FRCIR06F-36-7SW-F80 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FRCIR06F-36-7SW-F80 NEW 78070 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MDM-21PH034M2-F222 Uncategorized Miscellaneous MICRO 21C P 8" RBW JACKS HT
DDMMZ50SXA197 Uncategorized Miscellaneous DSUB 50 F PCB STR G50 TIN
217-0376-000 Uncategorized Miscellaneous ER 06 12 C/N
G110NF14 BK005 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G110NF14 BK005 NEW 88390 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
G110NF14 BK005 NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1982299-4 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors - Housings 2 Position Blade Type Power Housing Connector Plug Black 0.307" (7.80mm)
1982299-4 TE Connectivity AMP Connectors 147840 CONN HSG PLUG 2POS 7.80MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1982299-4 TE Connectivity AMP Connectors 297810 CONN HSG PLUG 2POS 7.80MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0500558107 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Accessories Connector Solder Terminal, 7 Position For Board to Board Applications
3045583 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Gray Plug Connection 6.2mm
744042001 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 30 mOhm Max 1919 (4848 Metric)
744042001 IC 36250 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
744042001 STOCK 46410 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744042001 Wurth 48050 1525+ INDUCTOR POWER 1.8UH 2.35A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744042001 Wurth 57799 2015+ INDUCTOR POWER 1.8UH 2.35A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com