Location : Home > 2 > 201M118-19B
201M118-19B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTVPS00RF-13-4SD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 4C 4#16 SKT RECP
97-3102A36-15SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 35C 35#16 SKT RECP
PXM6088 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CABLE GLAND PACK
951464-8062206-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 64POS 2MM T/H
2170783-2 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE ASSY, 1X4, QSFP28, GASKET,
AFD58-14-19PN-6233 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
AIB6-28-AYSS-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 9C 4#4 5#16 SKT PLUG
BACC45FM18-31P9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
95278-802-04LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold, GXT?
95278-802-04LF FCI 8000 2012+ CONN HEADER 4PS .100 SMD GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
95278-802-04LF FCI 8000 2012+ CONN HEADER 4PS .100 SMD GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
95278-802-04LF IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-87499-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
2-87499-8 Electronics 26119 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-87499-8 STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-87499-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10118650-407008LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
10118650-407008LF Amphenol FCI 147260 2016+ HEADER BERGSTIK STR Unitronix Electronics Limited
1898402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters TERM BLOCK PCB
1898402 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1898402 Phoenix Contact 157440 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1898402 Phoenix Contact 287450 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022285144 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0022286160 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-292206-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin